Кошик
428 відгуків
Ми працюємо - меблі онлайнГарантія
Уютхаус (V-oseli): меблі онлайн у дім-офіс-кафе з доставкою по Україні
+380 (66) 091-91-94Viber - Vodafone
+380 (93) 977-81-75Life
+380 (68) 749-51-75Київстар
Додати відгук

Дитячі майданчики металеві комплекси для вулиці

Дитячі майданчики спортивні металеві

як вуличні комплекси для дітей та дорослих можуть складатися з окремих елементів або багатофункціональних комплексів, що включають кілька об'єднаних модулів. Якщо дитячий майданчик вибирається для дачі або приватного будинку, можна вибрати металеву конструкцію, що відповідає віку конкретних дітей. Коли майданчик буде встановлюватися в місцях загального користування, де гратимуть і займатися діти різних вікових груп, варто встановити спортивне ігрове обладнання для дітей будь-якого віку.

В інтернет-магазині Уютхаус можна купити онлайн різноманітне металеве обладнання для сучасних дитячих вуличних майданчиків:

  • підвісні гойдалки;
  • гойдалки-качалки і балансири;
  • вуличні каруселі;
  • металеві гірки різної висоти;
  • багатофункціональні спортивні комплекси з лестніцаміі, турніками, рукоходами, брусами, баскетбольними кільцями і іншими елементами.

Що має бути на дитячому вуличної майданчику

Багато дорослих нарікають на те, що сучасні діти малоактивні. Насправді активні ігри є улюбленим заняттям дітей різного віку, але не завжди у них є така можливість. Щоб забезпечити правильне фізичний розвиток дітей, дорослим необхідно організувати цікаву і безпечну ігрову зону, де діти різного віку зможуть грати і одночасно розвивати різні групи м'язів, зміцнюючи таким чином своє фізичне здоров'я. Найпростіше це зробити, купивши в інтернет-магазині Уютхаус готові модулі для організації дитячого ігрового майданчика у дворі.

Кожен спортивний модуль комплексу може використовуватися самостійно або бути частиною великої вуличної ігрового майданчика. Розмір ігрового комплексу або кількість окремих елементів залежить від доступної вільної площі.

Якщо вибір дитячого ігрового комплексу або окремих елементів дитячого майданчика викликає у вас труднощі, консультанти інтернет-магазина "Уютхаус" дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати підходяще для конкретних умов і вікових груп спортивне та ігрове обладнання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner