Кошик
183 відгуків
Працюємо ONLINE. Доставимо меблі по Україні!Гарантія
УютХаус: недорогі меблі онлайн від фабрик зі складу по Україні
+380660919194Viber - Vodafone (МТС/ЮМС)
+380939778175Life
+380687495175Киевстар
Додати відгук

  Крісла офісні-комп'ютерні

  Купити комп'ютерні крісла в Уютхаус можна з доставкою по всій Україні.

  Запитуйте спеціальні знижки при замовленні оптом від 30 шт. - акції дня, а також умови безкоштовної доставки!

  • Обирайте для комплектації робочого місця і замовляйте комп'ютерні-офісні столи у нас в розділі >> Письмові столи.

   

  Потрібна консультація ?

  ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ "VIBER" - НАТИСКАЙТЕ НА КНОПКУ >>       

  1 2 ... 26

  На сайті інтернет магазину меблів "Уютхаус" - у каталозі залежно від призначення, представлений асортимент м'яких крісел можна розділити на такі види:

  • Для керівника - крісла мають максимальне технічне оснащення, наявність механізму гойдання, газліфта і підголівника, а також ергономічна форма крісла дозволяють знизити навантаження на спину і шию в процесі експлуатації.
  • Для персоналу - такі моделі крісел відрізняються простотою і зручністю, забезпечуються пневматичним механізмом підйому сидіння, мають можливість регулювання кута нахилу спинки і висоти підлокітників.
  • Для відвідувачів - даний вид крісел має найбільш простий дизайн і мінімальне технічне оснащення, оббивка цього типу меблів виконується з текстилю або мікрофібри,
  • Комп'ютерні крісла для домашніх інтер'єрів,

  У кожній моделі сучасного крісла дивіться варіанти в різних колірних рішеннях оббивки - підбирайте під інтер'єр Вашого приміщення.

   

  Ми родаємо онлайн комп'ютерні крісла будь-якої цінової категорії, різною конструкцією і механізмами качання: 

  • Шкіряні м'які крісла для керівника як елемент шикарною вишуканою меблів у кабінеті. такі моделі відображають статус власника
  • спинка Крісла сітка - для зручної роботи персоналу в офісі, можуть мати м'які підлокітники і вигнуту спинку анатомічної форми.
  • Комп'ютерні крісла зі зручними підголівниками та ергономічною конструкцією спинки - для людей, які довго працюють за комп'ютером,
  • Геймерські крісла створені як-ніби крісла автогонщика. такі моделі мають механізм релулювання нахилу спинки і сили гойдання, регулювання висоти сидить і регулювання нахилу підлокітників.
  • Офісні крісла на полозах - для роботи як співробітників в офісі, так і для конференц залів для семінарів, презентацій та переговорів. Такі конференц-крісла зручні, мають найчастіше м'яке сидіння.
  • Операторські крісла з невисокою спинкою з пластиковими підлокітниками мають надійну конструкцію і міцну фурнітуру. Ці моделі слід купувати в одному стилі і дизайні для красивого облаштування офісного приміщення.
  • Крісла з механізмом гойдання Релакс - для можливості розслаблення протягом робочого дня. При виборі певного відтінку оббивки моделі необхідно орієнтуватися на колір інтер'єру. 

   

  А ось що позначають самі механізми хитання, що застосовуються в офісних кріслах:

  • Механізм FreeStyle - це бюджетна, але цілком ергономічна система, використовувана в кріслах середнього цінового сегмента в межах 1500-2900 грн. Механізм забезпечує постійну підтримку спини, запобігаючи нефизиологические пози і рухи, і додатково дозволяє регулювати силу відхилення. 
  • Потужний механізм MultiBlock - дозволяє фіксувати крісло в п'яти обраних положеннях. Фіксацію положення, як і висоту, регулюють важелі, а амплітуда гойдання забезпечується пружиною. 
  • Крісла з механізмом гойдання Tilt володіють високою ремонтопридатністю, оскільки це найпоширеніший механізм гойдання. Подібний механізм розрахований на навантаження до 120 кг. 
  • Anyfix - оснащений двома важелями для регулювання висоти сидіння і включення режиму гойдання. У механізмі є стискаючі металеві пластини, які забезпечують фіксацію потрібного положення. За рахунок цього крісло можна налаштувати під себе. На комп'ютерному кріслі можна розгойдуватися і фіксувати будь-яке проміжне положення.   
  • Deep Tilt відрізняється від звичайного Tilt — віссю гойдання, яка зсунута у бік колін сидів, з-за чого механізм ще називають колінним. За рахунок цього офісне крісло має більш широку амплітуду розгойдування. 
  • Перманент-контакт - ще називається пружинно-гвинтовим, оскільки основу конструкції становить гвинт з пружинкою, що з'єднує сидіння зі спинкою. Вона завжди притискається до спині сидить, постійно забезпечуючи їй підтримку. З допомогою підкручування гвинта в конструкції можна змінювати жорсткість нахилу. Ще механізм передбачає ручне регулювання глибини сидіння і висоти спинки, а також фіксацію в максимально відкинутому стані, що дуже зручно при необхідності відпочити протягом важкого робочого дня. 
  • Multifix механізм з трьома окремими важелями - регулює висоту та кут нахилу сидіння і кут нахилу спинки щодо сидіння, з можливістю фіксації висоти спинки за допомогою спеціального гвинтового затиску. 
  • Synchro - синхро-механізм вважається вдосконаленим варіантом мультиблока. Він дозволяє змінювати нахил спинки і сидіння в певному співвідношенні, найчастіше в пропорції 3:1. Це означає, що при відхиленні спинки на 3° кут нахилу сидіння змінюється на 1°. Хоч кут різний, відхилення відбувається синхронно, звідки і назва механізму — синхро. Він рекомендований для людей, які особливо багато часу проводять за роботою на комп'ютері. 
  • Relax - забезпечує можливість повністю розслабитися в кріслі. Воно буквально підлаштовується під сидячого положення, дозволяючи знизити тиск крові в колінних суглобах і рівномірно розподілити навантаження на хребет. Ще механізм Relax дозволяє зафіксувати нахил у будь-якому зручному положенні. 

  Комп'ютерні офісні крісла розраховані на людей різної комплекції і зростання - це зручне і недороге рішення для будь-якого офісу, для керівника або робочого кабінети в будинку.

  Від зручності офісних крісел (або їх ще називають комп'ютерні) залежить настрій працівників і продуктивність персоналу.