Кошик
435 відгуків
Ми працюємо - меблі онлайнГарантія
Уютхаус (V-oseli): меблі онлайн у дім-офіс-кафе з доставкою по Україні
+380 (66) 091-91-94Vodavon / Telegram-Viber
+380 (93) 977-81-75Life
+380 (68) 749-51-75Київстар
Додати відгук

Тенденції в дизайні інтер'єру квартири в 2020-2021 рр

Тенденції в дизайні інтер'єру квартири в 2020-2021 рр

Дизайнери напевно будуть застосовувати в найближчі роки наступні варіанти облаштування простору будинку. Ми припускаємо, що ці варіанти будуть нас супроводжувати найближчі роки і десятиліття.

 

1. Еко - лаконічний дизайн

Все більше людей нині воліють екологічні матеріали. Зараз в моді свіжий «зелений» інтер'єр з використанням дерева або імітації під дерево. Плетені меблі з ротанга, необроблена тканина, бамбук-все це створює додатковий затишок.

 

 

Начебто простий, але в той же час цікавий і лаконічний дизайн інтер'єру і меблів у вітальню..

 

2. Смарт дизайн

IT-технології розвиваються з величезною швидкістю. Все більше і більше додатків, які підлаштовують під людські потреби. Їх також використовую вдома. Наприклад, для регулювання і контролю якість повітря та температури, управління електрикою і т. д.

 

 

Меблі в спальню оснащується додатковими і дуже корисними пристроями: приліжкові лампи з зарядним пристроєм, бездротові зарядні станції, дивани з регулюванням положення тіла. На сьогоднішній день такий розумний дизайн дуже актуальний, він зручний і сучасний.
 

3. Мінімалізм

 «Чим менше, тим краще» Зараз вже не модно нагромаджувати квартиру різними предметами інтер'єру, заповнювати кожен куточок. Це тільки напружує і тисне на емоційний стан.

 

 

Мінімальна кількість меблів для кухні, більше простору, світлі відтінки в інтер'єрі – ось це в тренді. У такому просторі легше себе почуваєш, відчувається комфорт і легкість.

 

4. Більше кольору

 Чорно-білий дизайн звичайно дуже стильно виглядає і підходить до будь-якого приміщення, але він дуже швидко набридає. Такий інтер'єр починає здаватися нудним, а після проведення часу там Ви будете себе почувати понуро й безсило. Тому сучасні рішення пропонують нам використовувати більше яскравих відтінків у вітальні.

 

 

Тільки не варто плутати з яскравими акцентами. Спробуйте взяти один колір і його яскраві відтінки, наприклад, коричневий. Розбавивши його помаранчевим, рудим або цегляним ви отримаєте досить барвистий і веселий інтер'єр, в якому буде підніматися настрій, а емоційний стан буде бадьоріше.

 

5. Скандинавський і японський стиль

Дані стилі відрізняються своєю елегантністю, лаконічністю і витонченістю. Їх поєднання назвали Japandi. Присутній і простота і витонченість. Мінімум речей і максимум зручності. Використовуються спокійні відтінки з акцентами в якості металу, золота і срібла (або їх імітації), дзеркальних поверхонь. Переважають чорно-білі прохолодні тони.

 

 

 

Такий стиль сприяє, він дуже стильний і сучасний. Також тут доречні незвичайні, але чіткі форми.

 

6. Нео-класика

На відміну від всіма відомого нам класичного стилю, нео-класика більш стримана, тут менше вигинів і плавних форм, вона лаконічна і мінімальна.

 

 

У той же час такий новий стиль залишається ніжним і витонченим. Найчастіше використовують світлі відтінки, для того, щоб підкреслити легкість інтер'єру. Дзеркала, скло, натуральні матеріали і великі простори-ось, що характерно для неокласики. Тут спостерігається увага до деталей, але без особливого перебору.

 

7. Задіяний стеля

Візерунки і кольори на стелі – дуже незвично чути. Але так, зараз це тільки починає набирати популярність. Такий варіант виступає в ролі яскравого акценту. Оскільки туди нічого, крім люстри і лампи, поставити і прикріпити не можна, чому б і ні!

 

 

Єдине і головне правило-якщо ви хочете задіяти потовк у вашому приміщенні, звертайте увагу на загальний стиль. Якщо підходить - відмінно, а якщо є сумніви, чи буде він нагромаджувати інтер'єр, то краще варто відмовитися від такого нестандартного рішення або ж довіритися фахівцям.

 

8. Биофилия

Биофилия – це любов до всього живого і натурального. Екологічні і натуральні матеріали тут відіграють головну роль. Квіти і вазони виступають у ролі елементів декору і доповнюють загальний стиль. Доречно тут використовувати камінь, дерево, бамбук.

 

 

Головна умова-щоб все виглядало натурально і природно. Тоді створиться відчуття спокійного домашнього комфорту.

 

9. Традиційні візерунки

Повертаються в моду принти, які були на стінах і килимах у наших бабусь. Звичайно, вони інтерпретовані, але суть залишається та ж. Їх можна використовувати як акценти або ж просто на деяких об'єктах інтер'єру.

 

Наприклад, їх можна задіяти на стіні або на підлозі, на килимі або фіранках. Але це має бути невеликий ділянку, акцент і доповнення, а не головна забарвлення предмета. Красиво будуть виглядати візерункові підставки, торшери, вазони, маленькі підлогові килими, один фасад або подушки на дивані. Знайте міру, тоді все буде красиво і лаконічно виглядати.

 

10. Декоративні об'єкти

В наш час люди стали більше приділяти увагу деталям. Це дуже добре. Перше враження від інтер'єру складається також завдяки деталям. Ми не можемо запам'ятати і навіть не помітити якого кольору були подушки на дивані, або килим, або люстри. Але в поєднанні зі всіма іншими предметами ці, здавалося б, дрібниці складають загальну картину. Візерунки на стільцях, вставка з каменю, яскрава металева ручка, незвичайні ніжки біля столу і тд. Це може бути все що завгодно. Як завжди, золоте правильно-будьте уважні і знайте міру. А то деталі перетворяться на головні об'єкти та мерехтітимуть

 

11. Тканина

Часом ми забуваємо, що можемо з простого створити щось красиве і стильне. Зараз набирає популярність стібка з тканини чи стяжка. Вертикальна стяжка виглядає як додатковий візерунок. Начебто така проста річ, а вже створює додатковий декор. Також стяжка може бути у формі черепашки, тобто заужена внизу. Такий варіант часто використовують для декору стільців в скандинавському стилі.

 

12. Темні кольори в інтер'єрі

Раніше їх намагалися уникати, оскільки вважали, що це надто похмуро і похмуро. Але не обов'язково ж брати чорний. Просто вибирайте темні відтінки: смарагд, бордовий, коричневий, сірий і тд. І варто врахувати, що просто так залишати один колір не розумно і навіть при максимальному освітленні кімната все одно буде темною. Тому варто розбавити ще яким-небудь додатковим світлим відтінком.

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner