Кошик
441 відгук
Ми завжди на звязку Viber, Telegram, ВатсапКонтакти
Уютхаус (V-oseli): меблі онлайн у дім-офіс-кафе з доставкою по Україні
+380 (66) 091-91-94Viber / Telegram / Ватсап (Лайф)
+380 (68) 749-51-75Viber-2 (Life)
+380 (93) 977-81-75Viber-3 (Київстар)
Додати відгук

Публічна угода купівлі-продажу товару на сайті інтернет-магазину "Уютхаус.kiev.ua"

Публічна угода купівлі-продажу товару на сайті інтернет-магазину "Уютхаус.kiev.ua"

Договір купівлі-продажу товару в Інтернет-магазині «Уютхаус» (публічна оферта)

Керуючись ст. 633, 641, 642 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України) та Правилами продажу товарів на замовлення поза торговельними та офісними приміщеннями, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 року № 103, шляхом розміщення, наведеного нижче Публічного договору купівлі-продажу Товару.

1. Терміни, що використовуються у цьому Публічному договорі купівлі-продажу товару.

1.1. Інтернет-магазин "Уютхаус" - веб-сторінка https://www.уютхаус.kiev.ua, далее "Продавец", далі "Продавець". Продавцем може бути будь-яка юридична особа, якій було надано право на розміщення на Сайті інформації про товар. Найменування Продавця вказується у документах на передачу Покупцеві Товару.

1.2. Покупець – фізична чи юридична особа, яка набуває, замовляє, використовує чи має намір придбати або замовити товар.

1.3. Публічний договір – договір купівлі-продажу, який встановлює всім Покупців однакові умови придбання Товару за умов публічної оферти з її акцептування Покупцями.

1.6. Оферта – пропозиція Продавця, адресована будь-якій фізичній чи юридичній особі згідно зі ст. 641 Цивільного кодексу України, укласти з ним договір на умовах, передбачених Публічним договором.

1.7. Акцепт – надання Покупцем повної та безумовної згоди Продавцю на пропозицію укласти даний Публічний договір на умовах, передбачених Публічним договором, що оформляється одним із нижчезазначених способів:

1.7.1. шляхом надсилання Покупцем письмового Замовлення Товару на e-mail, розміщений на Сайті;

1.7.2. шляхом надсилання Покупцем текстового повідомлення з письмовим Замовленням Товару на телефонні номери, вказані на Сайті;

1.7.3. шляхом відправлення Покупцем Замовлення на Товар за допомогою системи, розміщеної на Сайті;

1.7.4. шляхом усного замовлення Товару за телефонами Інтернет-магазину "Уютхаус". З моменту отримання Продавцем від Покупця Замовлення на Товар, цей Договір вважається укладеним.

1.8. Товар – товари, асортимент, ціна та характеристики яких вказано на сайті в Інтернет-магазині Продавця "Уютхаус"

1.9. Доставка товару – дії Сторони Договору, що призводять до прибуття товару за місцем доставки товару.

1.10. Кур'єрська доставка – безпосередня передача Товару від співробітника служби доставки Покупцю в місці, вказаному Покупцем як адреса доставки, на платних або безкоштовних умовах.

1.11. Місце доставки товару – адреса, за якою провадиться доставка товару Стороною за цим Договором.

1.12. Прийом-передача товару – дії Сторін цього Договору (або третьої особи з боку Покупця), що призводять до фактичної передачі товару від однієї Сторони Договору іншою, та оформлюються підписанням Сторонами накладної або іншого документа, що свідчить про передачу товару однією Стороною цього Договору іншій Стороні цього Договору.

2. Предмет Договору

2.1. Продавець зобов'язується передати Покупцеві замовлений та сплачений Покупцем товар (меблі), а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти замовлений товар від Продавця.

2.2. Сторони за цим Договором підтверджують, що укладення цього Договору здійснюється на підставі вільного волевиявлення кожної із Сторін та при повному розумінні предмета та умов цього Договору.

2.3. Шляхом укладання цього Договору Покупець підтверджує, що він ознайомлений з інформацією про умови доставки та умови оплати вартості доставки товару, що продається за умовами цього Договору, а також з інформацією про сам товар, а саме про його форму, габарити, зовнішній вигляд, дизайн, кольору, розміру, його якість, характеристик матеріалу, з якого товар вироблено та з інформацією щодо його виробника.

2.4. За додатковою домовленістю Сторін за цим Договором, а також за окрему плату Продавець може допомогти у здійсненні монтажу, збору товару. Продавець має право здійснювати встановлення (монтаж), збирання товару за допомогою третіх осіб, при цьому Продавець не несе відповідальності за якість та результат робіт, що виконуються такими третіми особами.

2.5. Крім індивідуальних фізіологічних особливостей людини, сприймати колір відтінки на сайті можуть відрізнятися залежно від особливостей технічних засобів передачі інформації, за допомогою яких споживач вільно здійснює усвідомлений вибір товару на Сайті. Оскільки у випадках замовлення Товару під індивідуальне замовлення та/або за зразками (ескізами), у тому числі товар, що має індивідуально-визначені властивості, а саме: нестандартні розміри, зовнішній вигляд, конструкцію, доповнення зовнішніми деталями (кишенями, ручками тощо) .) .д.), тканини, які були обрані покупцем перед замовленням, або містить інші характеристики, відмінні від стандартних, такий товар обміну/поверненню не підлягає.

3. Ціна товару

3.1. Ціна на Товар вказана на Сайті в національній валюті України (гривня) за одиницю товару.

3.2. Продавець залишає за собою право змінювати ціну Товару до моменту оформлення Замовлення без попередження Покупця.

3.3. Ціни, вказані на Сайті, можуть мати ознайомлювальний характер, наприклад, при замовленні Товару з індивідуального виготовлення.

4. Умови та порядок розрахунку між Сторонами.

4.1. Розрахунки між Сторонами за умовами цього Договору здійснюються у національній валюті України шляхом перерахування Покупцем відповідної грошової суми на розрахунковий рахунок Продавця протягом 3 (трьох) банківських днів з дати виставлення Продавцем Покупцю відповідного рахунку або надання Продавцем Покупцю іншого документа (повідомлення) себе всі реквізити, необхідних здійснення оплати вартості товару.

4.2. Дата оплати Покупцем вартості товару вважається дата надходження відповідної суми коштів на розрахунковий рахунок Продавця.

4.3. Покупцеві може бути відмовлено в оформленні покупки Товару за відсутності Товару у наявності (на складі).

4.4. Покупець зобов'язується сплатити решту до 100% вартості Товару в день доставки Товару.

4.5. Розрахунок за замовлення на індивідуальний товар, що відноситься до переліку товарів у додатку № 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 (Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)). Продавець має право брати передоплату за товар, який буде виконаний на замовлення у сумі 50% вартості товару. У разі відмови від такого замовлення Покупцем та за ще не доставлений Товар до Покупця, Продавець передоплату не повертає! Відмовитись від товару на замовлення можна протягом доби з моменту отримання передоплати. У разі, якщо товар на замовлення доставлений та оплачений Покупцю у належному стані, відмова за товар та/або повернення коштів Продавець не провадить.

4.6. Доставка замовлення здійснюється відповідно до умов, зазначених на Сайті в розділі «Доставка».

5. Доставка Товару

5.1. Доставка Товару здійснюється кур'єрською або експедиторською службою за рахунок Покупця;

5.2. Продавець повідомляє про попередню вартість доставки Покупця під час оформлення Замовлення.

5.2. Під час доставки Товару відповідальність за збереження Товару до моменту його передачі Покупцеві несе кур'єрська або експедиторська служба.

5.3. У разі затримки доставки Товару не з вини Продавця, термін доставки може бути продовжений за умови завчасного повідомлення продавцем покупця про затримку шляхом подання відповідного повідомлення на електронну пошту Покупця або за телефоном, вказаним Покупцем. Таке продовження строків не є порушенням зобов'язання за Договором.

5.4. За відсутності Покупця в момент доставки Товару, під час та в обумовленому місці, зазначеному у замовленні, нараховується платна повторна доставка відповідно до тарифів. 5.5. Право власності на Товар переходить до Покупця з моменту 100 (сто)% оплати вартості Товару.

6. Повернення товару

6.1. Право Покупця - Вимагати від Продавця доставки та передачі товару відповідно до умов цього Договору;

6.2. Покупець може повернути або обміняти товар належної якості в цілій фабричній упаковці протягом 14 днів з моменту доставки Товару, здійснюючи акцепт цього Договору оферти. Повернення товару Покупець здійснює на адресу узгодженої з Продавцем.

Обмін товару належної якості у 14 денний термін після його отримання Покупцем здійснюється, якщо: він не використовувався, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, етикетка та заводська упаковка, а також за наявності документа, що підтверджує купівлю цього товару у Продавця.

 

7. Відповідальність сторін

7.1. За невиконання чи неналежне виконання зобов'язань за Публічним договором Продавець та Покупець несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

7.2. Сторони за цим Договором дійшли згоди, що будь-які спори, які можуть виникнути між Сторонами під час дії цього Договору, можуть вирішуватися шляхом пред'явлення однією Стороною за цим Договором іншій Стороні за цим Договором відповідної претензії викладеної письмово або будь-яким іншим способом. передбачений умовами цього Договору.

7.2.1. Розгляд претензій провадиться протягом 15 (п'ятнадцяти) календарних днів з дати отримання такої претензії Стороною, на адресу якої така претензія була надіслана, якщо інше не встановлено умовами цього Договору.

7.2.2. У разі недосягнення Сторонами згоди спору, такі спори та розбіжності вирішуються відповідно до чинного законодавства України.

7.3. Сума збитків (як матеріальних, так і немайнових), які можуть бути виплачені Покупцю у зв'язку з невиконанням Замовлення або його неналежним виконанням, іншими порушеннями прав Покупця відповідно до ст. 22 Цивільного кодексу України обмежено 0,1% вартості придбаного Товару.

8. Строк дії договору

8.1. Договір набирає чинності з моменту його акцептування Покупцем та діє до моменту повного виконання зобов'язань Продавцем та Покупцем.

8.2. Публічний договір може бути достроково припинено:

8.2.1. за взаємною згодою Продавця та Покупця;

8.2.2. за рішенням суду;

8.2.3. у разі виникнення обставин непереборної сили (форс-мажор), що підтверджується відповідним документом компетентного органу;

8.2.4. у разі відсутності Товару наявності (на складі) та відмови Покупця на заміну Товару іншим аналогічним Товаром.

8.3. Сторони домовилися, що у разі розірвання цього Договору з ініціативи Покупця або відмови Покупця від доставки та передачі Продавцем Товару після оплати вартості товару та оформлення замовлення такого товару Продавцем у виробника, Продавець має право не повертати Покупцю сплачені ним кошти або вправі повернути такі кошти частково. Продавець має право повернути кошти Покупцю у будь-якому іншому розмірі, якщо про це є взаємна згода сторін за цим Договором.

9. Інші умови

9.1. Покупець підтверджує, що з моменту оформлення Замовлення він (Покупець) повідомлений про включення добровільно наданих Продавцю власних персональних даних до бази персональних даних «Контрагенти».

9.2. Покупець дає свою згоду на обробку, зберігання та передачу (розповсюдження) своїх персональних даних третім особам, які включені до бази персональних даних Продавця «Контрагенти», виключно з метою, передбаченою цим Договором, суб'єктам, пов'язаним з реалізацією цієї мети.

9.3. Покупець дає свою згоду зберігання своїх персональних даних протягом 75 (сімдесяти п'яти) років.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner