Кошик
457 відгуків
Ми завжди на звязку Viber, Telegram, ВатсапКонтакти
Уютхаус (V-oseli): меблі онлайн у дім-офіс-кафе з доставкою по Україні
+380 (66) 091-91-94Viber / Telegram / Ватсап (Лайф)
+380 (68) 749-51-75Viber-2 (Life)
+380 (93) 977-81-75Viber-3 (Київстар)
Додати відгук

Чорний колір кухні в інтер'єрі і дизайни

Чорний колір кухні в інтер'єрі і дизайни

 

Чорна кухня це просторе поле для вашої фантазії. Оригінальним рішенням вважається розподіл колірних акцентів.

Наприклад, оформляючи фасади кухні в темно чорному тоні, можна один з них зробити жовтим або будь-якого іншого яскравого кольору, так же, в такому ж кольорі оформити завісь, стільці або люстру. В такому випадку все буде виглядати гармонійно.

Чорний колір на фасадах кухні дизайнери рекомендують комбінувати з якимось світлим відтінком, на противагу - для того, щоб кухня не була похмурою. Але варто пам'ятати, що в будь-якому інтер'єрі не повинно бути більше 3 головних тонів.

Наприклад, зробіть фасади і стіл чорними, стільниці та стільці світлими, а стіни нехай будуть фіолетового, можна використовувати їх відтінки, але не додавайте ще кольори, тому що буде перебір і таке розмаїття набридне дуже швидко.

 

Що варто враховувати при виборі чорної кухні:

  1. Насамперед розмір самого приміщення, тому що, як нам відомо, світлі відтінки візуально збільшують простір, темні навпаки. Тому , якщо у вас зовсім крихітна кухонька, чорний інтер'єр — не ваш варіант, але можна використовувати світлі відтінки сірого або коричневого.
  2. Чи ви маєте маленьких дітей або активних домашніх тварин. Цей пункт дуже важливий, оскільки ваше чадо, не спеціально, звичайно, може грати на кухні і пошкодити чорний фасад, так само як і, наприклад, собака, яка линяє, розносить їжу по всій кухні та інше.
  3. Вільний час. Якщо ви активно працюєте або Ви вже-ще молодий батько і просто фізично не можете проводити багато часу на кухні, то відповідно, у вас не буде часу на прибирання, а темна меблі змушує особливого догляду.
  4. Якщо вікна вашої кухні виходять на північну сторону, звідки потрапляє не так багато світла, місце вашого обіду буде похмурим і темним. Звичайно, є варіант використовувати багато електричного освітлення, але все одно , це не змінить загальної картини. З цього, звичайно, є один вихід. Це використовувати на кухні, крім чорного ще й теплі відтінки.

 

Плюси кухні чорного кольору в інтер'єрі

  • Чорний можна поєднувати з багатьма відтінками, від ніжних до яскравих.
  • Різноманітність чорного - існує кілька відтінків: сірий, асфальтний, глибокий чорний і т. п. А також різні фактури: глянцеві і матові фасади, колір каменю або плитка.
  • Цей колір надає якусь розкіш в інтер'єр.

Мінуси:

  • Можуть бути помітні сильні подряпини, пил, відбитки пальців тощо
  • Не підходить для маленьких приміщень, тому що візуально зменшує простір.
  • Якщо не акуратно, без смаку використовувати чорний — буде нав'язливо і агресивно в інтер'єрі.

 

 

Сьогодні чорний колір часто використовують у своїх проектах дизайнери, це стильний тренд. Особливо красивий інтер'єр у таких варіантах:

  • ажурні шпалери
  • відтінки сірого на фасадах меблів, особливо матове оформлення,
  • чорна побутова техніка,
  • поєднання ніжних відтінків з темними елементами декору.

    
Поєднання чорного кольору в інтер'єрі кухні з іншими відтінками:

Чорний з білим - це поєднання саме стандартне, класика.
Буде нудно, якщо ваша кухня буде в чорно-білий тонах, тому варто додати ще один яскравий колір, в якості акцентів, наприклад, червоний.
    
Чорний з червоним - дуже яскравий і зухвалий дует, не кожен на таке зважитися. З одного боку, червоний колір підвищує апетит, але з іншого, разом з чорним він буде трохи агресивним.
    
Чорний з сірим - дымчатое поєднання, м'яке та спокійне, тому вимагає додавання акцентів яскравих кольорів. Але є люди, яким подобається такий простий дизайн, не нав'язливий, статичний.
    
Чорний і відтінки коричневого. Дуже красиво виглядає кухня, оформлена в світлих і темних відтінках коричневого, кавового, бежевого. Вони створюють дуже затишну атмосферу і завдяки теплим відтінкам, спонукає вас і ваших гостей.

 Черный и зеленые оттенки: оливковый, болотный, хаки, салатовый. Зеленый цвет очень приятен для человека, он положительно влияет на психику и эмоциональное состояние, в какой-то мере поднимает настроение.
     
Черный и фиолетовый - эти два цвета наиболее хорошо смотрятся вместе. Такое сочетание подчеркнет роскошь кухни, т.к. оба являются глубокими и благородными. Можно использовать вместе с темными любые оттенки фиолетового: от сиреневого до винного, любой из них подойдет под ваш темный интерьер кухни.

 

  Стоит учитывать, что выбранный стиль будущей кухни, требует определенные материалы. 

  • Так, в стиле хай-тек чаще всего встречается глянцевый черный цвет. Потому что геометрический формы мебели — основа данного стиля, имеют четкие линии и грани.
  •  В классическом стиле не используется глянец, так как достаточно стеклянных вставок и вырезок на фасадах, поэтому только матовый тон фасада стоит выбирать.
  • В стиле модерн можно использовать как глянец, так и матовый цвет фасада. Главное не сочетать эти два пункта вместе, потому что будет очень не красиво и инородно смотреться.

Однозначно, чорні кухні це стильне й вишукане рішення , але тут багато нюансів, не враховуючи які, ви можете зробити вашу улюблену кухню непривітній і похмурою. А в цілому чорний колір на кухні створює атмосферу стриманості і елегантності.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner