Кошик
441 відгук
Ми завжди на звязку Viber, Telegram, ВатсапКонтакти
Уютхаус (V-oseli): меблі онлайн у дім-офіс-кафе з доставкою по Україні
+380 (66) 091-91-94Viber / Telegram / Ватсап (Лайф)
+380 (68) 749-51-75Viber-2 (Life)
+380 (93) 977-81-75Viber-3 (Київстар)
Додати відгук

Як збирати меблі самостійно

Як збирати меблі самостійно

Деякі клієнти спокійно купують меблі на фабриках або замовляють виготовлення окремих елементів, а вдома самостійно збирають меблі. Фабрики через інтернет магазин Уютхаус продають готові моделі корпусних меблів, а вона доставляється в коробках як конструктор. Таким умільцям адресуємо нижче інформацію.

ІСНУЮТЬ РІЗНІ ВИДИ З'ЄДНАНЬ

 1. Кутові і хрестові з'єднання забезпечують міцне кріплення несучих частин меблів. Вони можуть бути жорстко зафіксованими або розбірними, а також видимими або невидимими.
 2. Торцеве з'єднання дозволяє скріпити кілька частин, розташованих в одній площині. Цей спосіб можна використовувати для виготовлення обідньої або робочого столу.
 3. Підвісна меблі зазвичай використовуються, наприклад, модульна кухня або у ванній кімнаті.

 

ЯК ПІДІБРАТИ ДЕРЕВ'ЯНІ МАТЕРІАЛИ. Наприклад, для фасаду кухні.

 • Деревноволокнисті плити середньої щільності (МДФ) мають різне призначення. Поверхня таких плит абсолютно гладка, а тонка структура дозволяє їх легко різати та обробляти. Такі плити можна покривати лаком або тонувати.
 • Фанера, що складається не менше ніж з трьох тонких шарів дерева, є міцним матеріалом і добре підходить для виготовлення полиць. Фанера, покрита шпоною з цінних порід дерева (дуб, бук), ідеально підходить для виготовлення декоративних меблів.
 • Звичайні ДСП і ДВП з меламіновим покриттям виготовлені з пресованої деревної стружки, відносно недорогі і відрізняються великою різноманітністю по товщині (від 5 до 40 мм), якістю, вологостійкістю і способом обробки поверхні.
 • Клеєна деревина складається з двох шарів дерева, закріпленого брусом. Цей матеріал використовується, як правило, для виготовлення простих виробів, наприклад, стільниці для обіднього або робочого столу.

 

КУТОВІ І ПЕРЕХРЕСНІ З'ЄДНАННЯ

З'єднання для складання меблів або полиць можуть бути видимими або невидимими.

 • ПРИХОВАНІ КУТОВІ АБО ПЕРЕХРЕСНІ З'ЄДНАННЯ - забезпечують більш якісний зовнішній вигляд меблів, як правило, для них необхідно попередньо висвердлити спеціальні отвори.

Для швидкого складання можна використовувати спеціальні саморізи для ДСП.

 

+ Порада: скріплення саморізами для ДСП є найбільш простим і швидким способом для здійснення якісного з'єднання. Ми радимо вам вибрати дерево завтовшки не менше 16 мм.

 1. Прикладіть 2 панелі один до одного так, як вони будуть з'єднані. Просвердлите одночасно обидві панелі свердлом 5 мм.
 2. З допомогою свердла 7 мм ще раз просвердліть панель, в якій буде розташовуватися капелюшок самореза. Додатково просвердліть цю панель на глибину 2 мм свердлом 10 мм, щоб приховати капелюшок самореза. Загорніть з'єднувальний саморіз. Накрийте його декоративної заглушкою.

Для міцного з'єднання використовуйте меблевий гвинт Мбх60 або Мбх100 з гайкою, який встановлюється в отвір.

 

+ Порада: використання дерев'яного шканта при простому з'єднанні робить кріплення більш міцним. Шкант можна використовувати і як додаткове з'єднання, і як основне. Але майте на увазі, що з'єднання дерев'яними шкантами є не розбірним.

 

 • Виберіть шкант потрібного розміру - 6, 8 або 10 мм. На свердло по дереву потрібного розміру встановіть обмежувач глибини свердління. Просвердлите призначену для кріплення полку на глибину від 15 до 20 мм (в залежності від розміру шканта) з допомогою свердла по дереву, оснащеного обмежувачем. Зробіть необхідну кількість отворів.

 

 

 • Вставте бурової керн в просвердлений отвір. Прикладіть панелі один до одного. Розташування отворів на другій панелі намічене. Просвердлите відповідні отвори на другій панелі.

 

 

 • Вставте шканти в отвори. Нанесіть клей на їх кінці. Зберіть панелі. При необхідності використовуйте гумовий молоток.
 • Для більш міцного з'єднання використовуйте меблевий гвинт Мбх100 або Мбх10 з гайкою, який встановлюється в отвір.

 

Замість керна ви можете використовувати цвях. Перед свердлінням вбийте цвях в одну з панелей. Прикладіть панелі один до одного. Розташування отворів намічено.

 

 

+ Порада: цей, більш складний, тип з'єднання використовується для кріплення крихких матеріалів. Таке з'єднання посилює міцність кріплень і дозволяє збирати і розбирати меблі. Воно ідеально підходить для приєднання полиць до вертикальної панелі. Ми радимо вам вибирати дерев'яні матеріали довжиною не менше 16 мм.

 

 

 • Встановіть 2 панелі у бажаному положенні.

 

 

 

 

 

 • Просвердлите обидві панелі свердлом 6,5 мм на глибину не менше довжини гвинта.

 

 

 

 

 • У панелі, розташованої горизонтально, з допомогою свердла 10 мм висвердлите отвір на відстані не менше 3 см від краю і глибиною 15 мм. Ви повинні досверлить до отвори, які було зроблено на попередньому етапі роботи. Вставте гайку у паз так, щоб різьба перебувала протилежно высверленному раніше отвору. Вставте гвинт в отвір. Загорніть його в гайку.

 

+ Порада: для легкої зборки і розбирання меблів використовуйте ексцентриковий з'єднання.

Це класичний тип з'єднання, який використовується найчастіше в вбудованою корпусних меблів. Таке з'єднання дозволяє багаторазово збирати і розбирати меблі. Ми радимо вам вибирати матеріали завтовшки не менше 16 мм.

 

 • Відзначте на закріплюється розташування полиці ексцентрика на відстані 33,5 мм від краю полиці. З допомогою фрези діаметром 15 мм висвердліть виїмку під ексцентрик глибиною 12,5 мм.

 

 

 • Посередині торцевій частині полиці свердлом 8 мм просвердлите отвір, що доходить до виїмки під ексцентрик. Вставте ексцентрик у виїмку. На основній панелі з допомогою свердла 5 мм висвердлите отвір глибиною 11 мм в місці приєднання полиці. Загорніть болт.

 

 

 

 • З'єднайте полку і основну панель, вставивши болт в отвір так, щоб він торкався ексцентрика. Для збирання і розбирання повертайте гвинт ексцентрика.

 

 

 • ВИДИМІ КРІПЛЕННЯ - простіше у виготовленні і не вимагають попереднього просвердлювання.

Щоб швидко зробити кутове кріплення, можна використовувати пластикові або металеві куточки.

 

+ Порада: недорогі пластикові куточки дозволяють швидко і просто виконати з'єднання. Вони підходять для легких полиць, призначених для невеликого навантаження. Металеві куточки забезпечують більшу міцність. Пластикові куточки кріпляться відразу при з'єднанні панелей. Використовуйте шурупи для дерева діаметром 4 мм.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner