Яскраві зелені акценти в інтер'єрі вашої кухні
Кухня зеленого кольору мають відмінну властивість - вранці бадьорити і підвищувати настрій, а ввечері, після важкого дня, такий колір створює комфортну і затишну для вас атмосферу.
Зелений колір має безліч відтінків: білий, смарагдовий, колір хакі, салатовий, нефритовий, болотний, бірюзовий, м'ятний, малахітовий, колір моху, мирт трав'янистий - їх можна "міксувати" і підбирати під свій смак. Оформлювати кухні кольору лайм дизайнери радять дрібними візерунками, деталями.
Плюси:
- Зелений колір заспокоює, врівноважує, створює баланс у приміщенні;
- Налаштовує на роботу, мотивує;
- Залишається яскравим довгий час;
Мінуси:
- Це колір життя і свіжості, потрібно бути уважним щоб така кухня не була занадто навантажена (зазвичай це виникає при поєднанні холодних і теплих відтінків).
- У зеленого є також дуже яскраві кольори. Наприклад, шартрез, ядрено-зелений, салатовий, лаймовий. З ними треба бути дуже акуратними, інакше це приведе до перебору і тоді вам буде не комфортно в цьому приміщенні.
Раніше ми розглядали поєднання червоного кольору в інтер'єрі і темні кухні в інтер'єрі квартири
Далі детально опишемо правила поєднання зеленого кольору з іншими квітами:
Зелений і білий
Найкращий, безпрограшний і поширений варіант. У це поєднання можна додавати інші відтінки, як акцентовано, так і просто так, в якості доповнення. Білий – це універсальний колір, яким можна розбавити велику кількість яскравих відтінків. Якщо зробити дерев'яні білі фасади разом з оливковими деталями, вийде дуже ніжний інтер'єр, може навіть нагадувати стиль кантрі. Якщо ви любитель яскравих кислотних зелених кольорів, то радимо стіни зробити світлими.
Зелений і оранжевий
Це поєднання піднімає апетит, настрій, бадьорить і веселить. Якщо ви людина-позитив, то така кухня саме для вас. Щоб яскраві кольори не набридли, бажано розбавити їх білим, бежевим, пісочним, блакитним або рожевим кольором. Для того, щоб створити інтер'єр кухні в літньому або весняному стилі (рекомендується такий стиль, якщо вікна виходять на північну сторону) використовуйте наступні відтінки: сірий, рожевий, світло-оранжевий, оливковий.
Зелений і рожевий
Найбільш вдалим дуетом вважається блакитний і рожевий. В приміщенні виникає дуже затишна атмосфера. Дизайн кухні буде дуже ніжним і легким. Зазвичай такі відтінки використовують у стилі прованс, використовують різні візерунки, квіти. Добре впишуться сюди ажурні елементи інтер'єру: вази, люстра, підставки, штори.
Зелений і сірий
Якщо ви хочете, щоб колірна гамма вашого гарнітура була м'яка і набувала злегка димчастий ефект, тоді сірий - це відмінне доповнення до зеленого. У нього є безліч відтінків (від бузкового до темного, майже чорного), які будуть гармонійно виглядати зі всіма переливами зеленого. Головне - не поєднувати теплі і холодні кольори, тому що це буде виглядати трохи неакуратно, і кожен буде думати, що в цій меблів «щось не так».
Зелений і коричневий
Коричневий теж має безліч відтінків, які будуть щось підкреслювати красу і свіжість зеленого, то, навпаки, приглушати його: крем-брюле, пісочний, персиковий, колір пудри, цегляний, ванільний, колір охри, карамельний, теракотовий, мідний, сепія і так далі... Якщо фасади зробити під дерево і коричневими, і розставити трохи салатових акцентів (наприклад в плівкових фасадах це можливо), тоді буде виглядати дуже гармонійно.
Зелений і жовтий
Мабуть, саме цей дует вважають найбільш вдалим. Адже обидва ці кольори яскраві, насичені, заряджають позитивом. На кухні такого кольору вам ніколи не стане нудно, особливо якщо ви домогосподарка. Ці два кольори ідеально доповнюють один одного, створюють баланс у приміщенні. У приміщенні створиться як-би річна і сонячна погода.
Для того, щоб зелений колір в інтер'єрі кухні вам не набрид, потрібно бути гранично акуратним, не перебільшити: використовувати його або в невеликих кількостях, або в якості акцентів і деталей, не забувайте про можливість розбавити цей колір відтінками. Наприклад, темні стіни, а кухонний гарнітур зелений, або стільниці одного кольору, а фасади салатові. Дуже красиво виглядають плівкові зелені фасади, але будьте уважні й акуратні.
Стилістичні рішення для кухні в стилі:
- Хай-тек
Для такого стилю добре підійдуть яскравий кислотний зелений або ж темний тон. Для меблів тут характерні прямі лінії, геометричні форми, а яскраві відтінки як раз підкреслять цю особливість і зроблять вашу кухню контрастніше. Добре будуть виглядати глянсові фасади.
2. Класика
Якщо зробити поєднання зеленого і білого, а фасади зробити дерев'яними, то вийде сама що ні на є класична кухня. Але для більшого ефекту можна додати ажурні елементи декору. В даному кольорі краще всього виглядатимуть холодні зеленого кольору.
3. Модерн
У такому стилі зелений можна зустріти часто і це дуже красиво виглядає зелений з коричневим. Головне – це вибрати домінуючий колір, який ви зможете доповнювати. Тоді меблі буде виглядати збалансовано.
Зелений - це дуже приємний колір. Це колір трави, а багато хто називає його як «літній». Використовуйте цей відтінок для того, щоб зробити на кухні легку приємну свіжу атмосферу. Для того щоб ще більше оживити місце вашого обіду, рекомендуємо додавати в інтер'єр живі квіти.
Ну і якщо ви – любитель природи, тоді зелені кухні на замовлення в інтер'єрі – ваш вибір.
- Переваги круглого столу для переговорів на 10 осібУ цій статті ми розглянемо, чому круглий стіл для переговорів на 10 людей став популярним рішенням і як він може покращити ваші бізнес-практики.Переваги круглого столу для переговорів на 10 осіб