Кошик
441 відгук
Ми завжди на звязку Viber, Telegram, ВатсапКонтакти
Уютхаус (V-oseli): меблі онлайн у дім-офіс-кафе з доставкою по Україні
+380 (66) 091-91-94Viber / Telegram / Ватсап (Лайф)
+380 (68) 749-51-75Viber-2 (Life)
+380 (93) 977-81-75Viber-3 (Київстар)
Додати відгук

9 поширених помилок при виборі кухні.

9 поширених помилок при виборі кухні.

Помилка № 1. Індивідуальна кухня

Найпоширеніша помилка - бажання відшукати серед готових моделей кухні стандартний, ідеальний кухонний гарнітур, який повністю відповідає уявленням клієнта про колір, комплектації і підходить за габаритами. Кухня на замовлення-це можливість вибрати матеріали, внутрішнє наповнення, дизайн, фурнітури; меблі створюється під конкретне приміщення і для конкретного замовника, що дозволяє виготовити неповторну і унікальну кухню. В першу чергу треба зобразити саму конструкцію, а після її «облагороджувати»: вибрати стільницю, фурнітуру і т. д.

 

Помилка № 2. Спочатку вибираємо кухню, після робимо ремонт

Кухонні меблі та прилади мають на увазі певні правила щодо розміщення розеток, витяжки, водопровідних і газових труб. Навіть якщо кухня велика, в процесі розміщення меблів слід враховувати кожен сантиметр.

Ще один момент: якщо занадто активно витрачати кошти на ремонт, то на найголовніше – якісний гарнітур для кухні – може просто не вистачити.

Таким чином, бажано прорахувати проект, замовити меблі, а поки вона буде виготовлятися, можна без проблем зробити ремонт.

 

Помилка № 3. Не захаращуйте кухню

Якщо у Вас невелика за площею кухня, не перевантажуйте її меблями, адже в цьому випадку за нею буде важко переміщатися і про комфорт можна забути.

На щастя, є багато варіантів зорового збільшення простору і його максимально раціонального використання.

 

Помилка № 4. Робочий трикутник

У витягнутих кухнях часто прагнуть всю стіну зайняти гарнітуром. Це призводить до того, що так званий робочий трикутник (це основне відстань між плитою, миттям і холодильником) стає лінією, і господині доведеться тільки бігати по кухні.

Острівна, кутова або U-планування дозволяють мінімізувати переміщення по кухні і зберегти сили і час.

 

Помилка № 5. Сам собі дизайнер

Багатьом хочеться проявити свої таланти в процесі планування та придбання меблів для кухні. Однак дуже часто люди роблять вибір під впливом емоцій. А коли все купили і поставили, усвідомлюють, що результат міг би бути набагато краще. Тому оптимальним варіантом буде допомога професійних заміряють і дизайнерів.

Вам зовсім не обов'язково знати всі особливості та нюанси процесу дизайну, і вже тим більше створення кухні.

Зате проконтролювати роботу – Ваше головне завдання.

Безпосередня обов'язок дизайнера будь-якої меблевої компанії – розробляти ескізи майбутніх кухонь з урахуванням потреб замовника. Однак спочатку Вам потрібно визначитися з рядом питань. Адже просто сказати дизайнеру: «Хочу модну і красиву кухню» - недостатньо. Важливих моментів багато, наприклад, площа кухні, склад Вашої сім'ї, спосіб життя і т. д.

 

Помилка № 6. Наспіх підписані документи.

При приобретении мебели, даже стандартной, Вам предстоит подписать большое количество документов. Тем более это относится для встраиваемой кухонной мебели на заказ.

При подписании договора на производство кухни по индивидуальному заказу нужно внимательно его прочитать и проверить правильность указанных данных: размеры, цвет и т.д. Ведь ошибку может допустить каждый.

Если же Вы будете иметь на руках детально составленный договор – свои права можно отстоять без труда, да и кухня будет создана по выбранному Вами проекту.

 

Ошибка № 7. Не попадайтесь на рекламные уловки!

Порой фирмы, которые тратят огромные средства на рекламу своих товаров и услуг, не могут похвастаться безусловным их качеством. Поэтому помните, что подходить к вопросу выбора нужно с холодной головой, не бросаться на «выгодные» предложения, где практически даром Вам обещают чудесную кухню, или дорогостоящую, но весьма «брендовую», особенно интернет магазины без магазинов - Где их потом искать? Все оцените, посоветуйтесь с толковыми людьми.

 

Ошибка № 8. Самостоятельная сборка мебели для кухни

Конечно, Вы можете быть умелым мастером, но нужно ли рисковать достаточно дорогим приобретением? Ведь от случайных ошибок не застрахован никто.

Избежать неприятностей можно, если в мебельном салоне предусмотрена услуга сборки. Учитывайте, что сотрудник салона за годы работы собрал множество кухонь, поэтому получается у него все быстро и легко.

Услуги по сборке, несмотря на их платность, застрахуют Вас от возможных неприятностей.

 

Ошибка № 9. Не спешить!

Желаем Вам удачных покупок и не только для кухни Вашей мечты.

Оточіть себе стильною, функціональні та ергономічні меблями, і на Вашій кухні запанує атмосфера затишку і гостинності, а ми з радістю допоможемо Вам у цьому!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner