Кошик
429 відгуків
Ми працюємо - меблі онлайнГарантія
Уютхаус (V-oseli): меблі онлайн у дім-офіс-кафе з доставкою по Україні
+380 (66) 091-91-94Viber - Vodafone
+380 (93) 977-81-75Life
+380 (68) 749-51-75Київстар
Додати відгук

Правила експлуатації та догляду за меблями

Правила експлуатації та догляду за меблями

Збереження і довговічність збірно-розбірної меблів залежить не тільки від її якості, але і від умов експлуатації, догляду, а також від дотримання правил монтажу.

 

правила експлуатації меблів    правила експлуатації меблів
    
 

Не рекомендується:
1. Містити меблі в сирих приміщеннях.
2. Ставити гарячі предмети без теплоізоляційної підставки.
    
Слід:
1. Переміщати меблі тільки на вазі, попередньо звільнивши її від вмісту.
2. Охороняти поверхні від впливу тепла, вологи, кислот.
3. При попаданні вологи на меблі слід протерти її всмоктує вологу матеріалом.
4. Берегти всі поверхні кухонних меблів від механічних ушкоджень.
5. При необхідності демонтажу меблів стяжки ексцентрикові і втулки діставати з деталей з особливою обережністю і акуратністю, з метою виключення сколів і надломів.
      

 

               Деталізація:


• меблі рекомендується експлуатувати в приміщеннях з температурою не нижче 10 С і відносною вологістю 66+15%. Підтримка протягом тривалого часу за умов високої вологості або сухості, або їх періодична зміна призводить до значного погіршення споживчих якостей меблів (розсихання, усушка, розшарування, розтріскування тощо);
• не допускайте в приміщенні високих або низьких температур, а також різких перепадів температур;
• не допускайте впливу на меблі агресивних рідин (кислот, лугів);
• не допускайте впливу на меблі гарячих, розпечених предметів, а також тривалого впливу випромінювань, що викликають перегрівання (потужних ламп, ламп розжарювання, мікрохвильового випромінювання);
• не проводите по поверхні і не вдаряйте їх гострими або важкими твердими предметами;
• при заповненні шаф, полиць необхідно рівномірно розподіляйте навантаження. Для високих шаф рекомендується важкі речі зберігати в нижніх секціях для забезпечення кращої стійкості;
• при використанні меблевих виробів не слід докладати зайві зусилля для відкривання дверей, висувних ящиків і інших рухомих частин. Їх належна робота забезпечується шляхом регулювання; при експлуатації корпусних меблів не допускається перевищувати експлуатаційні навантаження: полиці шаф для книг ― 120 даН/м2, полиці шаф для посуду, білизни ― 60 даН/м2, ящики для паперів – 405 аН/моз, ящики для білизни ― 205 даН/мЗ. Нормальне зусилля відкриття розсувних дверей ― 3 даН, зусилля висунення ящиків ― 5 даН (навантаження на 1 даН приблизно відповідає впливу ваги в 1 кг).
• не рухайте вироби (тумби, столи), тримаючись за кришки. Перед переміщенням рекомендується вийняти висувні ящики, зняти полиці.
• в процесі експлуатації, при необхідності, зробіть регулювання петель, підтягніть ослаблені вузли різьбових з'єднань;
• бажано не відкручувати петлі, підкладки петель, направляючі і т. п. фурнітуру, а по можливості залишати її на деталях, оскільки при повторному закручуванні шурупів їх кріплення слабшає. За виникли при демонтажі фурнітури відколи й вириви ламінату підприємство-виробник відповідальності не несе
• УВАГА!!! Безпека і надійність експлуатації виробів, призначених для навішування на стіни, в першу чергу визначається правильністю їх монтажу. У зв'язку з цим звертаємо Вашу увагу на той факт, що підприємство-виробник комплектує даний вид виробів фурнітурою для кріплення ТІЛЬКИ в бетонні поверхні. В інших випадках, будь ласка, проконсультуйтеся в місцевих спеціалізованих магазинах. Після монтажу навісних виробів переконайтеся в надійності їх кріплення.
• при експлуатації виробів, що мають скляні двері, полки і дзеркала необхідно пам'ятати, що експлуатація скловиробів і дзеркал з тріщиною пов'язана з ризиком отримання травми. При появі тріщин слід негайно замінити пошкоджену стеклодеталь або дзеркало.
• щоб уникнути перекидання шафи (тумби) забороняється на порожньому (незаповненому речами) виробі відкривати всі двері або висувати всі ящики одночасно. Кут відкривання дверей, як правило, становить не більше 90 градусів.
• користування ліжком з ортопедичним ґратами неприпустимо без матраца. Також небажані різкі ударні навантаження, щоб уникнути поломок рейок еластичного підстави.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner