Кошик
441 відгук
Ми завжди на звязку Viber, Telegram, ВатсапКонтакти
Уютхаус (V-oseli): меблі онлайн у дім-офіс-кафе з доставкою по Україні
+380 (66) 091-91-94Viber / Telegram / Ватсап (Лайф)
+380 (68) 749-51-75Viber-2 (Life)
+380 (93) 977-81-75Viber-3 (Київстар)
Додати відгук

Типи механізмів трансформації диванів

Типи механізмів трансформації диванів
  • Розкладні (кушетка, клік-клак, книжка)
  • Розгортають (американська розкладачка, акордеон).
  • Висувні (Дельфін, єврокнижка, флеш і т. д.).

 

Розглянемо їх докладніше:

    Книжка – механізм трансформації дивану з рангу довгожителів. Проте популярність даної конструкції в даний час пішла на спад. Сам механізм простий в устрої, але не самий легкий трансформації.

Для розкладання досить підняти сидіння до клацання і опустити вниз.

При розміщенні в кімнаті необхідно враховувати вільне місце за спинкою дивана. З плюсів «книжки» варто відзначити невисоку вартість механізму та його компактність.
   

Тік-Так – вдосконалений механізм, аналогом якого є «книжка». Конструкція має три положення – диван, ліжко, положення спинки «релакс» або проміжне, яке дозволяє влаштуватися на дивані, в положенні напівсидячи.

Механізм компактний і передбачає наявність в дивані ящиків для білизни.


    Розкладачка (французька та американська) – найбільш популярний варіант для розкладних диванів.

Процес трансформації простий і не вимагає значних зусиль. При розкладанні виходить широке і міцне спальне місце. Плюси механізму – не займає багато місця в кімнаті. Мінуси – іноді неможливо досягти абсолютно рівній поверхні при трансформації. Можна використовувати ортопедичні матраци.


    Дельфін – механізм трансформації, який часто застосовується в кутових диванах. Відноситься до класу викатних конструкцій.

Трансформація відбувається шляхом висування потаємний секції з-під основного сидіння і розкладання додаткового місця. До плюсів можна віднести велику і рівне спальне місце, додаткові ящики для білизни.


    Акордеон – механізм, який розкладається за принципом "гармошки". При трансформації виходить широке спальне місце, яке відмінно підходить для нічного відпочинку.

Плюси – простота трансформації і надійність. Мінуси – потрібно значна площа для трансформації дивана в ліжко.

 

Спартак (Ифагрид) - конструкція дуже схожа на Французьку розкладачку, але відрізняється наявністю посиленою сітки з металу, що забезпечує механізму можливість витримувати навантаження до 240 кілограм.

 Саме тому механізм можна використовувати щодня, при цьому він надійно прослужить вам багато років, оскільки цілком виготовлений з міцного металу зі сталевими трубами з порошковим покриттям і не має пластикових і дерев'яних сполук.

 

Телескоп - особенность механизма позволяет получить в собранном виде диван удивительно компактных размеров, поскольку две трети спального места находятся в сидении, и треть – в спинке.

Однако же не следует забывать, что высота спального места в таких диванах обычно несколько ниже и составляет в среднем тридцать сантиметров от пола.

 

Пума - принадлежит к новому поколению механизмов трансформации. Он предназначен для ежедневного использования, поскольку является прочным и надежным устройством, способным постоянно выдерживать достаточно серьезные нагрузки.

В то же время он прост в обращении, и позволяет разложить диван буквально за несколько секунд.

 

 Релакс -  является крайне удобным и одним из самых компактных трансформеров для кресла.

Разумеется, количество трансформеров для кресел не так уж велико, однако существует несколько не просто удобных, но и оригинальных моделей, делающих кресла функциональными предметами гарнитура.

 

Рибалто - механизм двойного сложения. Спальное место  в диванах оснощенных данным механизмом состоит из трех частей .Два элемента будущего места для сна, до трансформации являются основанием сиденья,а третий-образует спинку дивана.

Диваны, оборудованные таким механизмом, в сложенном виде компакты и удобны, а при раскладывании образуют широкое, высокое спальное место без стыков с комфортным ровным матрацем. Сама конструкция "Рибалто" является и устройством, и местом для ночного отдыха , что позволяет экономить пространство.

 

Ідеальним варіантом для повсякденного розкладання є механізми «дельфін», «розкладачка», «акордеон». Гостьовий варіант – «книжка», «клік-клак».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner