Кошик
441 відгук
Ми завжди на звязку Viber, Telegram, ВатсапКонтакти
Уютхаус (V-oseli): меблі онлайн у дім-офіс-кафе з доставкою по Україні
+380 (66) 091-91-94Viber / Telegram / Ватсап (Лайф)
+380 (68) 749-51-75Viber-2 (Life)
+380 (93) 977-81-75Viber-3 (Київстар)
Додати відгук

Правильний вибір кухні перед покупкою

Правильний вибір кухні перед покупкою

Щоб купити кухню надовго і зробити правильний вибір, важливо заздалегідь продумати всі особливості. Які питання найчастіше постають перед покупкою кухні? Як захистити себе від недобросовісного виробника? Вивчаємо договір. Договір завжди необхідно уважно читати. Зверніть увагу на пункт про відповідальність виробника у випадку форс-мажорних ситуацій. До таких ситуацій відноситься заміна бракованих деталей, недопоставка і несвоєчасна поставка. При порушенні строків поставки за законом ви можете стягнути з компанії відсоток за кожен день прострочення.

Опис статті:

* Важливий тип фасаду кухні

* Чим відрізняються фасади ДСП МДФ від

 

Необхідно з'ясувати. На що саме поширюється гарантія. Справа в тому, що на меблі та аксесуари зазвичай дається різна гарантія. Головне, щоб ви могли її отримати. З'ясуйте, яким чином проходить процедура відшкодування та оцінки збитку. Можливо, вам самостійно доведеться везти кухонний шафа в сервісний центр і доводити, що ви не винні в розбуханні матеріалу.

Коли краще замовляти кухню?

Замовляйте кухню до ремонту. Ви можете замовити кухню практично на будь-якій стадії ремонту. Сучасні виробники виготовлять для вас кухню, виходячи з індивідуальних розмірів і особливостей вашої квартири. Враховуються розетки, ніші і труби. Це займе багато часу, не менше 45 робочих днів. Але краще, якщо ще до початку ремонту ви складете дизайн-проект кухні, враховуючи всі особливості приміщення. Під час ремонту ви зможете скоректувати їх відповідним чином. Тоді ви отримаєте максимально зручне планувальне рішення, а не гарнітур, який увійде у вашу кухню.

Важливий тип каркасу

Зручність при перевезенні. Збірні «безкаркасні» кухні можна легко розібрати. При переїзді вони розбираються. Але їх доведеться довго збирати на новому місці. Іноді це займає кілька днів. Врахуйте, що каркас з ДСП навряд чи витримає багаторазову зборку. Найбільш елітні кухні клеєні. Їх продають в готовому вигляді. Їх не можна буде розібрати, і при перевезенні вам доведеться заплатити досить багато грошей за навантаження-розвантаження та упакування. Але на новому місці кухню збирати не доведеться.

Як можна оновити фасади?

Ви зможете оновити тільки фасади рамкового типу. У цьому випадку можна замінити внутрішні вставки, такі як вітражі, скло. Плівку або шпон на дверцятах краще не міняти, так як це дуже дорого і трудомістко. У цьому випадку простіше купити новий гарнітур. Але можна купити тільки нові фасади, залишивши старі каркаси. Просто зніміть дверцята і купіть нові дверці, що мають такий же розмір. Це набагато вигідніше придбання нової кухні.

 

Чим відрізняється фасад з МДФ від фасаду з ДСП

Зніміть дверцята. Відверніть петлю, тримає двері на каркасі і подивіться всередину. Якщо всередині є тирса, значить перед вами ДСП. Якщо ж їх немає, це фасад з МДФ. Вона нагадує своїм виглядом картонну поверхню. Фасад з МДФ менше схильний до набухання, вважається більш екологічно чистим.

Що являє собою полновыдвижной ящик?

Зручна система. У традиційної меблів велика частина ящиків залишається всередині шафи. Сучасні кухонні гарнітури оснащуються висувними безшумними ящиками, які можуть повністю катитися вперед. Вони зручні тим, що їх дальня частина експлуатується також активно, як і близька. До того ж контейнер не впаде вам на ноги, так як він добре закріплений. Суть цієї системи полягає в телескопічних «рейках», що мають особливу конструкцію. Завдяки цій конструкції ящики можуть утримуватися в будь-якому положенні.

Що являють собою цокольні ящики?

Використання простору біля підлоги. Ніжки підлогових шаф зазвичай закриваються довгою дошкою, яка називається цоколем. Це простір просто не використовується по всій довжині кухні. Деякі виробники випускають спеціальні ящики, які вбудовуються в цей простір.

Цокольні ящики, на відміну від універсального наповнення гарнітурів, можна купити тільки у того виробника, у якого ви замовили кухню. У цьому випадку пропонуються шафи спеціальної конструкції і напрямні, які підійдуть тільки до продаваної кухні.

 

Що розмістити під варильною панеллю?

Альтернатива духовому шафі. Якщо ви хочете вмонтувати духовку в колону, місце під варильною панеллю пропаде. Сюди можна вбудувати посудомийну машину, холодильник або кухонну тумбу. Головне дотримуватися герметичність. Сучасні дверцята холодильників з висувними вперед дверцятами чудово працюють разом з варильними панелями.

Як холодильник вмонтувати?

Продуманная вентиляция. Обычно холодильник встраивают в шкаф. Но его можно встроить и в нишу. Но вы должны учесть, что холодильнику необходимо обеспечить вентиляцию. Поэтому мастер всегда оставляет сверху, по бокам и снизу около о,5 см для встраиваемого холодильника. Лучше, если у шкафа вообще не будет задней стенки.

В чем заключаются отличия кухни для дачи?

Она ничем не отличается от кухни, устанавливаемой в городской квартире. Но важно учесть площадь помещения, пожелания и количество членов семьи. На дачной кухне также выделяют проходную зону, столовую и рабочую.

Варіанти дизайну майбутніх кухонь - дивіться у розділі "фотогалерея"

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner