Кошик
433 відгуків
Ми працюємо - меблі онлайнГарантія
Уютхаус (V-oseli): меблі онлайн у дім-офіс-кафе з доставкою по Україні
+380 (66) 091-91-94Viber - Vodafone
+380 (93) 977-81-75Life
+380 (68) 749-51-75Київстар
Додати відгук

10 правил створення ідеальної кухні

10 правил створення ідеальної кухні

 

1. Правило робочого трикутника.

Робочий трикутник - це простір між плитою, холодильником і раковиною. Для максимально зручної роботи на кухні, по-перше, на цьому шляху ніяких перешкод не повинно бути, а по-друге, сума сторін трикутника повинна бути не менше 3 метрів, але не більше 7,5. Так ви зможете розвернутися, і не будете втомлюватися від біганини.

 

2. Розумний витрата простору.

Вбудована побутова техніка досить легко вирішує питання з браком простору, але буває далеко не всім по кишені. При плануванні індивідуальної кухні заздалегідь продумайте, що і де ви розмістите. Це істотно заощадить ваш бюджет і збереже нерви. Не нехтуйте простором під стелею: можна повісити один довгий шафка, трохи вище інших, або звичайний над холодильником – там можна зберігати сезонні продукти або рідко використовувану побутову техніку.

 

3. Стільниць багато не буває.

Не нехтуйте стільницями, робоча зона вам потрібно в будь-якому випадку. Якщо ж місця на кухні катастрофічно не вистачає, вас виручить барна стійка, або навіть переобладнаний підвіконня.

 

4. Хай буде світло!

На кухні ви працюєте з гострими предметами, дрібними крупами, тому освітлення повинно бути яскравим. Добре, якщо над робочою зоною буде окреме джерело світла.

 

5. «Фартух» з керамічної плитки або скла.

Не відмовляйтеся від фартуха над робочою зоною і плитою. Якщо стара, добра кахельна плитка не вписується за стилем у вашу кухню, то непоганим варіантом буде скло, прозоре або з нанесеним малюнком.

 

6. Хороша вентиляція – запорука свіжого повітря.

Вентиляція на кухні особливо важлива, тому стежте за тим, щоб вентиляційне вікно не зачинялося навісними шафами. І, звичайно ж, не забудьте про витяжку.

 

7. Кухонний острівець – а чи точно він потрібен?

Вибираючи місце під додатковий столик, потрібно бути дуже акуратним: по-перше, він повинен бути за розміром не менше 120х60 см, а по-друге, мати вільні підступи і не заважати трафіку в робочому трикутнику. Якщо у вас маленька кухня, то рекомендуємо утриматися від придбання кухонного острівця.

 

8. Доступне відро для сміття.

Невелика, але дуже важлива деталь. Сміттєвий бак краще всього розташувати поруч з робочою зоною, і до нього обов'язково повинен бути зручний доступ.

 

9. Мода – не головний критерій для кухні.

Не женіться за останніми модними тенденціями в дизайні і техніці. Мода дуже мінлива! При виборі дизайну завжди орієнтуйтеся на свій смак, та не забувайте що класика ніколи не виходить з моди.

 

10. Деякі питання краще довірити фахівцям.

Якщо ви не впевнені у своїх силах в технічному аспекті проектування кухні, то краще довіритися фахівцям. Вони допоможуть з проводкою, водою, газом, правильним підключення побутової техніки. Безпека – це не та річ, на якій варто заощаджувати!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner