
Шведська стінка Sportbaby Барбі 2-220 кольорова червоного кольору
- В наявності
- Код: Барби 2-220
4 760 ₴
4 522 ₴
-5%
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шведська стінка Sportbaby Різнобарвна 2-220
дерев'яний спортивний куточок для дітей та дорослих, застосовується всередині приміщення.
Кріпиться до стіни — необхідна висота приміщення: 2,45 - 2,85 м.
Допустимі навантаження на навісне обладнання (листниця кільця) — 80 кг, допустимі навантаження на спортуголок — 120 кг
- Висота конструкції спортивної шведкою стінки: 220 см
- Ширина: 80 см
- Виступ турніка вперед: 65 см
- Матеріал — дерево пофарбоване (сосна)
- Перекладини — дерево бук
- Гімнастичні кільця — пластикові
- Вага спортивного комплексу: 20 кг.
До комплектації Спортивної-шведської стінки "Різнобарвна 2-220" входять:
- Шведська стінка з турніком.
- Канат.
- Кільця.
- Трапеція.
- Мотузкові сходи.
- Кріпильний комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Шведська стінка |
| Матеріал | Дерево |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Додаткова комплектація | Канат, Мотузкові сходи, Кільця гімнастичні, Турнік |
| Вага | 20 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 220 см |
- Ціна: 4 522 ₴


