бесплатная доставка

Офісне м'яке крісло Sentenzo Тонус 800x600х700 мм
- Під замовлення
- Код: Tonus_kreslo
Відправка з 03 червня 20265 400 ₴
5 238 ₴
-3%
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло-офіс Тонус 800х600х700 мм
прекрасно підійде і для офісного приміщення та кімнати для очікувань в салоні, клініках, у холі офісу, вестибюля адміністратора.
М'яке офісне крісло-диванчик створено в практичному стилі з єдиної спинкою з підлокітниками, у матеріалі кожзам - екокожа Родео, на хромованих прямих ніжках (діаметр труби 50 мм).

На фото зліва - дивіться і вибирайте варіанти посетительского крісла-офіс Тонус Сентензо в коричневому, зеленому, фіолетово-бузковий кольори.
Офісне м'яке крісло Sentenzo Тонус 800х600х700 мм може бути виготовлені і в інших кольорах оббивки.
Офісні м'які меблі Sentenzo безкоштовно доставляється по всій Україні з фабрики.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sentenzo |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип дивана | модульний |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 80 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 60 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | хромований метал |
| Ніжки | хромований метал |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовно | у будь-яке місто України |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 5 238 ₴






