
Стілець BELLA чорний каркас/світло-сірий тк.
- Під замовлення
- Код: BELLALGY
Відправка з 28 травня 20264 418 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал сидіння: фактурний вельвет
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним матовим порошковим покриттям
Колір сидіння: світло-сірий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: см
.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий |
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Вельвет |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 840 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
- Ціна: 4 418 ₴






