
Стілець KAY чорний каркас/св.беж тк.
- В наявності
- Код: KAYBE
3 979 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал сидіння: фактурний вельвет
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним порошковим покриттям
Колір сидіння: світло-бежевий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 57,5*82*61 см
.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 мм |
| Матеріал крісла | фактурний вельвет |
- Ціна: 3 979 ₴






