Кошик
441 відгук
Ми завжди на звязку Viber, Telegram, ВатсапКонтакти
Уютхаус (V-oseli): меблі онлайн у дім-офіс-кафе з доставкою по Україні
+380 (66) 091-91-94Viber / Telegram / Ватсап (Лайф)
+380 (68) 749-51-75Viber-2 (Life)
+380 (93) 977-81-75Viber-3 (Київстар)
Додати відгук

Гарантійні зобов'язання

Гарантійні зобов'язання* Гарантійне обслуговування меблів здійснюється згідно з вимогами та строками, визначеними Законом України «Про захист прав споживачів».

* Безкоштовно усувати всі дефекти, що виникли з вини компанії-виробника до моменту прийняття товару Клієнтом.

 

Меблі з дефектами, що виникли з вини покупця — внаслідок поломок від навантажень, що перевищують встановлені норми Госту, поривів, забруднень, неналежної експлуатації та інших подібних причин — може бути відновлена або відремонтована компанією-виробником за рахунок покупця.

Компания несет свои обязанности перед потребителем только в случае вины производителя. В случае, когда дефекты изделия возникли вследствии нарушения потребителем правил эксплуатации мебели или ее хранения - компания-производитель ответственности не несет. Потребитель имеет право принимать участие в проверке качества товара лично или через своего представителя. 

Компания - производитель оставляет за собой право вносить изменения в конструкцию изделия, которые не ухудшают его потребительских качеств. Граничные отклонения от габаритных размеров мебели не должны превышать + 20 мм

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner