
Стілець TELLO BJORN чорний каркас/темно-сірий 16
- Нет в наличии
- Код: TELLOBJCCSZ
Цену уточняйте
+380 (66) 091-91-94
Viber, Telegram, Ватсап, Signal
- +380 (68) 749-51-75Viber-2 (Киевстар)
- +380 (93) 977-81-75Viber-3 (Лайф)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець, оббивка: тканина Bjorn, каркас: метал, колір: 16 темно-сірий/чорний матовий. Функція автоповернення – сидіння можна повернути на 180 градусів, з функцією повернення у вихідне положення
Країна виробник: Китай
Об `єм: 0,155
Глибина сидіння: 46
Ширина сидіння: 40
Висота сидіння: 48
Висота: 84
Ширина: 54
Колір: Світло сірий
Матеріал крісла: Тканина
Колір каркасу: Чорний матовий
Каркас: Метал
Максимальне завантаження: 120
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 84 |
| Высота сидения | 48 мм |
| Глубина сиденья | 46 см |
| Каркас | Металл |
| Цвет каркаса | Чорний матовий |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Ширина | 54 |
| Ширина сиденья | 40 см |
- Цена: Цену уточняйте



