
Журнальний скляний стіл Барселона квадратний
- В наявності
- Код: SDMT418GL
9 000 ₴
+380 (66) 091-91-94
Viber, Telegram, Ватсап, Signal
- +380 (68) 749-51-75Viber-2 (Київстар)
- +380 (93) 977-81-75Viber-3 (Лайф)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скляний журнальний столик у вітальні - модель Барселона на металевих ніжках
стільниця з загартованого скла товщиною 12 мм, опора ніжки міцний метал - з нержавіючої сталі.
Розміри столу 100 х 100 см, висота столу 46 див.

Така модель застосовується в сучасній вітальні в стилі Модерн

Деталі.
Доставка скляного столика забезпечується по всій Україні БЕЗКОШТОВНО !
Модель скляного журнального столика Барселона поєднується в кімнаті з диванчиками Барселона.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | квадратна |
| Колір (відтінок) меблів | Металік |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 460 мм |
| Глибина столика | 1000 мм |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | скло прозоре |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозора стільниця |
- Ціна: 9 000 ₴






