Кошик
175 відгуків
Працюємо ONLINE. Доставимо меблі по Україні!Гарантія

Сегодня мы отдыхаем и рады будем ответить Вам в ближайший рабочий день :-)

УютХаус: недорогі меблі онлайн від фабрик зі складу по Україні
+380660919194Viber - Vodafone (МТС/ЮМС)
+380939778175Life
+380687495175Київстар
Додати відгук

Меблі для закладів харчування

Інтер'єрні меблі для кафе

меблі для закладів харчування, кав'ярень, салонів краси, автозаправок.

Популярність будь-якого закладу громадського харчування визначає не тільки кухня і хороше обслуговування, але і панує в ньому атмосфера. Стильний і функціональний дизайн є одним з найважливіших елементів іміджу, але не варто забувати, що гарне оформлення - це тільки половина успіху. Щоб гості відвідували заклад охоче і хотіли в нього повертатися знову, важливо підібрати зручну інтер'єрну меблі. В інтернет-магазині Уютхаус зібрано широкий асортимент столів, стільців, крісел і диванів для кафе, ресторанів та інших закладів сегменту HoReCa, завдяки чому кожен власник або керуючий зможе підібрати відповідний загальній стилістиці приміщення меблевий комплект.

1 2 ... 8

Критерії вибору меблів для закладів громадського харчування

Вирішивши купити набір меблів для свого закладу, необхідно врахувати кілька важливих параметрів:
    • Зовнішня привабливість. Заходячи в заклад, кожен гість оцінює поглядом загальну обстановку. Якщо меблі вибивається із загальної стилістики, це створює дисонанс, і людина може відразу покинути заклад. Тому столики, стільці, крісла або дивани повинні поєднуватися за стилем один з одним і з загальною стилістикою закладу.
    • Зручність меблів для гостей. Деякі формати закладів припускають швидкий прийом їжі, а в інших цей процес може тривати кілька годин. Якщо ви не хочете, щоб гості швидко покинули заклад через незручних меблів, варто приділити особливу увагу її ергономіці. Відвідувачам повинно бути комфортно на своїх місцях. Так вони проведуть у вас багато часу, зроблять додаткове замовлення і будуть повертатися знову, що в кінцевому рахунку збільшить прибуток.
    • Надійність і безпека. Інтер'єрна меблі для кафе і ресторанів використовується інтенсивно, тому столи, стільці і крісла повинні бути стійкі до навантажень. З метою безпеки для здоров'я гостей всі меблі для закладів громадського харчування повинна бути виконана з екологічних матеріалів. Всі матеріали повинні добре протистояти волозі і витримувати численні впливу миючих і дезінфікуючих засобів.
Всім перерахованим характеристикам повною мірою відповідає представлена ​​в нашому каталозі інтер'єрна меблі для ресторанів і кафе. Всі стільці, крісла, дивани і столи для закладів громадського харчування виготовлені не кустарним методом, а на професійних меблевих фабриках. Завдяки прямим поставкам, ми пропонуємо доступну ціну, що дозволить недорого і якісно облаштувати будь-який заклад громадського харчування.